درباره نشریه

نشریه پژوهش‌های کاربردی مهندسی شیمی-پلیمر یکی از نشریات انتشارات دانشگاه تربیت مدرس است که تحت مسئولیت علمی سردبیر و هیات تحریریه منتشر می شود.
نشریه پژوهش­‌های کاربردی در مهندسی شیمی و پلیمر مدرس فصلنامه‌­ای است علمی- پژوهشی که با هدف گسترش دستاوردهای پژوهشی در توسعه صنایع شیمیایی ایران به چاپ مقالات کاربردی مرتبط مبادرت می­‌ورزد. به علاوه این نشریه بین‌­رشته‌­ای به منظور هم‌­افزایی در میان تخصص­‌های مختلف مهندسی شیمی مانند فرآیندهای مهندسی شیمی و پتروشیمی، صنایع شیمی معدنی، زیست فناوری، جداسازی، ترمودینامیک و بخصوص مهندسی پلیمر منتشر می‌­شود. نکته قابل توجه در این نشریه، همکاری نزدیک بین دانشگاه تربیت مدرس، انجمن مهندسی شیمی و انجمن علوم و مهندسی پلیمر است که برای اولین بار در ایران سه شخصیت حقوقی علمی را گردهم ­آورده تا از تنوع تخصص‌­ها و توانایی های آنها در جهت کاربردی نمودن پژوهش در صنایع مرتبط بهره گیرد. علاوه بر مقالات پژوهشی- کاربردی، این نشریه از نامه به سردبیر و مقالات مروری نیز استقبال می‌کند.
اطلاعیه
مولفین گرامی با سلام،
به اطلاع می رساند نشریه پژوهش های کاربردی مهندسی شیمی-پلیمر، مبلغ ۴۰۰۰۰۰۰ ریال (معادل ۴۰۰ هزار تومان) برای صدور پذیرش و چاپ مقالات هزینه دریافت میکند.

پرداخت هزینه در سایت نشریه و به صورت خودکار از طریق اتصال به درگاه واریز (قبل از صدور پذیرش) انجام خواهد شد. خواهشمند است تصویر فیش واریزی را به ایمیل نشریه(mjarcpe@modares.ac.ir) ارسال فرمایید.
باتشکر
شماره حساب: ۴۰۰۱۰۷۵۰۰۳۰۰۷۲۹۴
شناسه شبا:  IR ۵۲۰۱۰۰۰۰ ۴۰۰ ۱۰۷۵۰۰۳۰۰۷۲۹۴
۳۵۲۰۷۵۰۷۴۱۴۰۱۰۳۰۰۲۹۰۸۸۴۰۰۰۰۰۰۰ شماره شناسه واریز: 
 
فرم تعارض نویسندگان
 
اطلاعات تماس با دفتر نشریه
آدرس دفتر تهران، دانشگاه تربیت مدرس- دانشکده مهندسی شیمی- اتاق ۵۱۱
مدیر اجرایی دکتر مهدی عبدالهی
سرویراستار دکتر سمیه قاسمی راد
کارشناس مهندس جعفر گودرزی
شماره تلفن ۸۲۸۸۳۵۲۸
شماره فکس ۸۲۸۸۴۹۳۱
آدرس ایمیل Mjarcpe@modares.ac.ir